Wizyta Św. Mikołaja

6 grudnia 2013 r. Święty Mikołaj przyjechał z wizytą i podarunkami do dzieci przebywających na Oddziale Pediatrycznym w Szpitalu Powiatowym w Nowej Dębie. Grudzień jest magicznym miesiącem, kiedy cały świat staje się miejscem, gdzie spełniają się marzenia, a ludzie są dla siebie życzliwsi. Dzieci cieszą się na myśl o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia i czekających na nich prezentach, tym bardziej potrzebna jest wizyta Świętego Mikołaja w takim miejscu, jak szpital.
Nikt nie lubi być z dala od domu, szczególnie w okresie przedświątecznym, bo wtedy właśnie najbardziej potrzebujemy bliskości z rodziną. Zatem, by rozjaśnić buzie pacjentów nie mogących spędzać tego czasu w cieple domowego ogniska, potrzebna jest wizyta Świętego Mikołaja z podarunkami.
Święty Mikołaj wiedząc, jak ważne jest jego pojawienie się w szpitalu i w tym roku nie zawiódł. Przyniósł upominki dla wszystkich dzieci obecnych w tym dniu na Oddziale Pediatrycznym, a Świętego Mikołaja w jego działaniach w tym roku wsparli:
Polpharma - Oddział Produkcyjny w Nowej Dębie, Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie oraz SPZ ZOZ w Nowej Dębie. Następnie Święty Mikołaj odwiedził wszystkich pacjentów przebywających w pozostałych  oddziałach szpitalnych z życzeniami oraz słodyczami, co zostało bardzo pozytywnie przyjęte przez wszystkich pacjentów.


Więcej zdjęć w GALERII