Aktualności

 • Dzień Świętego Łukasza w Nowej Dębie 17.10.2017 19.10.2017

  W przeddzień Dnia Świętego Łukasza Ewangelisty - patrona służby zdrowia, do parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Nowej Dębie, na złożone w ubiegłym roku przez pracowników nowodębskiego szpitala zaproszenie, przyjechali przedstawiciele placówek medycznych z terenu diecezji sandomierskiej wraz z kapelanami, aby uroczyście i wspólnie obchodzić swoje święto. Wielkim wyróżnieiem dla zgromadzonych była obecność Ks. Biskupa dr Krzysztofa Nitkiewicza - Ordynariusza Diecezji, który odprawił uroczystą Mszę Świętą w intencji służby zdrowia i wszystkich chorych. Po Mszy Świętej Ksiądz Biskup wraz z diecezjalnym duszpasterzem służby zdrowia spotkał się z uczestnikami uroczystości przy świątecznym poczestunku w salce parafialnej na plebani.

   

  więcej
 • Praca dla lekarzy w Nocnej i Świątecznej Opiece POZ 17.10.2017


  Dyrekcja SPZZOZ w Nowej Dębie

  pilnie zatrudni lekarzy

  do pracy w zakresie Nocnej i Świątecznej Opieki POZ.

  Wszystkie informacje dotyczące zatrudnienia można uzyskać w Dziale Kadr SPZZOZ przy ul. M.C. Skłodowskiej 1c w Nowej Dębie (budynek Administracji, parter pokój nr 6) lub telefonicznie pod nr telefonu: 15 846 26 51 wew. 168.

  ZAPRASZAMY!

  więcej
 • Życzenia z okazji Dnia Świętego Łukasza Ewangelisty 17.10.2017

  Szanowni Państwo!

  Z okazji przypadającego w dniu 18 października Dnia Świętego Łukasza Ewangelisty - Patrona Pracowników Służby Zdrowia, wszystkich pracujących w SPZZOZ w Nowej Dębie prosimy o przyjęcie wyrazów najgłębszego uznania za pełne profesjonalizmu podejście do wykonywanych w pracy obowiązków oraz wkładany każdego dnia trud i poświęcenie na rzecz naszych pacjentów.

  Jednocześnie prosimy o przyjęcie najlepszych życzeń zdrowia, szczęścia i pomyślności w każdym wymiarze życia oraz satysfakcji z pracy wykonywanej na rzecz osób potrzebujących.

  Z wyrazami szacunku!

  Dyrekcja SPZZOZ w Nowej Dębie

  więcej
 • Zaproszenie na Święto Pracowników Służby Zdrowia 13.10.2017

  ZAPROSZENIE

  Diecezjalny Duszpasterz Służby Zdrowia – ks. Tadeusz Pawłowski,

  Proboszcz Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Nowej Dębie – ks. Prałat Eugeniusz Nycz,

  Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nowej Dębie

  serdecznie zapraszają wszystkich pracowników służby zdrowia

  z terenu Diecezji Sandomierskiej wraz z kapelanami, a także wszystkich wiernych

  na uroczystości z okazji przypadającego

  Dnia Świętego Łukasza

  Patrona Pracowników Służby Zdrowia

  które odbędą się we wtorek w dniu 17 października 2017 roku o godz. 17.00 w  Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Nowej Dębie.

  O godz. 16.30, bezpośrednio przed Mszą Świętą, modlitwa różańcowa. 

  więcej
 • Ćwiczenia strażackie w szpitalu 29.09.2017

  Ćwiczenia strażackie w szpitalu

  W dniach 25-27 września 2017 roku na terenie SPZZOZ w Nowej Dębie odbyły się pozorowane ćwiczenia strażackie przeprowadzone przez Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą w Nowej Dębie, lokalne jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej, a także przy udziale personelu medycznego, pacjentów oraz służb ppoż. i BHP nowodębskiego szpitala.

  więcej
 • Dzień Spirometrii 2017 27.09.2017

  DNI SPIROMETRII W SPZZOZ NOWA DĘBA

  W dniu 26 września 2017 roku w nowodębskim szpitalu z okazji Dnia Spirometrii przeprowadzono kampanię promujacą zdrowe płuca pod hasłem: POLSKO! Oddychaj Czystym Powietrzem. Przeprowadzono także bezpłatne profilaktyczne badania spirometryczne płuc, z których skorzystały 24 osoby.

  Badania przeprowadzane był pod nadzorem specjalisty oraz przy udziale Koordynatora do spraw Promocji Zdrowia Szpitala w Nowej Dębie. efektem akcji było wystawienie 7 skierowań na dalsze specjalistyczne konsultacje lekarskie.

  więcej
 • Praca dla Diagnosty Laboratoryjnego 27.09.2017

  OGŁOSZENIE W SPRAWIE OFERTY PRACY

  DLA DIAGNOSTY LABORATORYJNEGO

  Dyrekcja SPZZOZ w Nowej Dębie zatrudni Diagnostę laboratoryjnego do szpitalnego Laboratorium Analitycznego.

  Wszystkie informacje dotyczące zatrudnienia można uzyskać w Dziale Kadr SPZZOZ przy ul. M.C. Skłodowskiej 1a w Nowej Dębie (budynek Administracji, parter pokój nr 6) lub telefonicznie pod nr telefonu: 15 846 26 51 wew. 168.


  ZAPRASZAMY!

  więcej
 • Światowy Dzień Serca - 24 września 2017 r. 22.09.2017

  Światowy Dzień Serca - 24 września 2017 r.

  Weź sobie to do serca!

  Światowy Dzień Serca to święto obchodzone corocznie w ostatnią niedzielę września, którego głównym organizatorem jest Światowa Federacja Serca z siedzibą w Genewie skupiająca 6 organizacji kardiologicznych o zasięgu kontynentalnym, 53 narodowe fundacje Serca i 81 Towarzystw Kardiologicznych z całego świata, w tym Polskie Towarzystwo Kardiologiczne.

  W tym roku pod hasłem: Weź sobie to do serca! ma za zadanie przypominać o tym jak ważne jest serce i jak należy o serce dbać.

  więcej
 • 21 września - Światowy Dzień Choroby Alzheimera 18.09.2017

  21 września – Światowy Dzień Choroby Alzheimera

  Hasło: „PAMIĘTAJ O MNIE”

   

  Światowy Dzień Choroby Alzheimera jest obchodzony od 1994 roku, a jego głównym celem jest podnoszenie świadomości społecznej o tej chorobie i zwalczanie stygmatyzacji chorych na chorobę Alzheimera. Już po raz szósty organizacje alzheimerowskie zrzeszone w międzynarodowej organizacji Alzheimer Disease International (ADI) przez cały wrzesień poświęcają się kampaniom edukacyjnym dotyczącym tej choroby. Hasłem tegorocznego Światowego miesiąca Choroby Alzheimera, w związku z narastaniem problemu, jest ponownie hasło: „PAMIĘTAJ O MNIE”.

  więcej
 • Diecezjalne Dni Młodych 2017 w Nowej Dębie 18.09.2017

  Szpital w 20-tym Spotkaniu Młodych

  W dniach 15-17 września 2017 roku w Nowej Dębie, Hucie Komorowskiej, Majdanie Królewskim, Tarnowskiej Woli i Krzątce odbyło się 20-te Spotkanie Młodych Diecezji Sandomierskiej. Jak przy każdym wielkim wydarzeniu, które dzieje się w obrębie działalności SPZZOZ w Nowej Dębie, tak i teraz, nowodębski Szpital zapewniał opiekę medyczną setkom młodych pielgrzymów, zwłaszcza w czasie niedzielnych wydarzeń w Nowej Dębie obejmujących uroczystą Mszę Świętą i koncert muzyczny. Uroczystoci miały szczególnie radosny i wzniosły charakter. Poza drobnymi poradami medycznymi obyło się bez większych interwencji.

  Zapraszamy do odwiedzenia galerii fotograficznej.


  więcej