Poradnie Specjalistyczne z godzinami pracy Lekarzy

Zespół Poradni Specjalistycznych tworzą niżej wymienione poradnie specjalistyczne oraz gabinety rehabilitacji ambulatoryjnej:

  • Poradnia Ginekologiczno-Położnicza, tel. 15-846-26-51 wew. 170
  • Poradnia Ginekologiczno-Położnicza w Majdanie Królewskim, tel. 15-847-10-10, 604-290-132
  • Poradnia Ginekologiczno-Położnicza w Skopaniu, tel. 15-812-22-34
  • Poradnia Chirurgii Ogólnej, tel. 15-846-26-51 wew. 161, 228
  • Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej, tel. 15-846-26-51 wew. 161, 228
  • Poradnia Reumatologiczna, tel. 15-846-26-51 wew. 161, 228
  • Poradnia Urologiczna, tel.15-846-26-51 wew. 161, 228
  • Poradnia Diabetologiczna, tel. 15-846-26-51 wew. 161, 228
  • Poradnia Kardiologiczna, tel. 15-846-26-51 wew. 161, 228
  • Poradnia Gruźlicy i Chorób Płuc, tel. 15-846-26-51 wew. 161, 228
  • Poradnia Gastroenterologiczna, tel. 15-846-26-51 wew. 161, 228
  • Poradnia Medycyny Pracy, tel. 15-846-26-51 wew. 199
  • Poradnia Neonatologiczna, tel. 15-846-26-51 wew. 111
  • Poradnia Neurologiczna, tel. 15-846-26-51 wew. 161, 228
  • Poradnia Gruźlicy i Chorób Płuc dla Dzieci, tel. 15-846-26-51 wew. 125
  • Poradnia Zdrowia Psychicznego, tel. 15-846-26-51 wew. 148
  • Poradnia Leczenia Uzależnień, tel. 15-846-26-51 wew. 148
  • Poradnia Psychologiczna, tel. 15-846-26-51 wew. 148
  • Zespół Leczenia Środowiskowego , tel. 15-846-26-51 wew. 178
  • Poradnia Domowego Leczenia Tlenem, tel. 15-846-26-51 wew. 161, 228
  • Dział Fizjoterapii z gabinetami fizykoterapii, kinezyterapii, wodolecznictwa,

          masażu suchego,  tel. 15 846-20-92

 

GODZINY PRACY LEKARZY W PORADNIACH SPECJALISTYCZNYCH

Imię i nazwisko lekarza

poniedziałek

wtorek

środa

 

czwartek

piatek

sobota

PORADNIA URAZOWO-ORTOPEDYCZNA

Tomasz Chmielewski

 

 

 

16.00-20.00

 

 

Łukasz Białek

 

 

 

 

07.00-12.00

 

Piotr Muniak

 

15.00-19.00

 

 

 

 

PORADNIA CHIRURGII OGÓLNEJ

Wojciech Parcheta

 

 

08.00-10.50

 

 

 

Łukasz Wąsik

12.30-14.30

10.30-14.30

 

 

 

 

Andrzej Soboń

11.00-12.00

 

 

 

09.00-12.00

 

Lesław Portas

 

 

15.00-20.00

 

 

 

Cezary Mikrut

 

 

11.00-14.00

 

12.00-14.00

 

Tomasz Stąpor

 

 

 

09.00-10.30

 

 

Katarzyna Sławek

08.00-11.00

 

 

 

 

 

PORADNIA UROLOGICZNA

 

 

 

 

 

 

Rafał Pindelski

 

 

 

 16.00-20.00

 

 

Łukasz Futyma

 

 

16.00-18.00

 

 

 

Szczepan Pabiś

 16.00-20.00

 

 

 

 

10.00-14.00

PORADNIA GASTROENTEROLOGICZNA

Roman Zawadzki

 

10.30-14.30

 

10.30-14.35

 

 

Jolanta Korniak

 

 

12.00-16.00

 

 

 

PORADNIA DIABETOLOGICZNA

Ewa Gronkowska

----------------------------------------

Ewa Struk-Józefczuk

10.00-14.00

---------------

 

14.00-18.00

----------------

 

---------------

08.00-13.00

 

 

 

PORADNIA KARDIOLOGICZNA

Teresa Maziarz-Puchalska

07.30-11.30

 

07.30-11.30

 

14.40-18.40

 

PORADNIA NEUROLOGICZNA

Lech Kruk

 

10.00-14.00

 

08.00-12.00

15.35-19.35

 

Anna Sobota

 

14.35-20.00

 

 

 

 

PORADNIA GRUŹLICY I CHOROB PŁUC

Alicja Jędraszek

 

14.45-19.45

 

 

 

 

Renata Gajek

 

 

09.30-10.30

12.00-14.00

 

 

Beata Moliszewska

08.00-09.00

09.30-10.30

08.30-09.30

 

 

 

Mirosław Sałek

 

 

10.30-12.30

 

10.00-14.00

 

PORADNIA NEONATOLOGICZNA

Renata Pyra

 

10.00-14.00

14.00-18.00

 

 

10.00-14.00

 

PORADNIA REUMATOLOGICZNA

Andrzej Polak

 

14.00-18.00

07.00-11.00

 

07.30-10.30

 

PORADNIA GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZA W NOWEJ DĘBIE

Małgorzata Wilk-Zębik

 

 

 

10.00-14.45

14.35-18.00

 

Andrzej Kaczmarek

 

12.00-14.30

 

 

 

 

Barbara Grudzień-Furman

12.35-14.35

 

12.35-14.35

 

13.10-14.35

 

Ryszard Szymański

 

 

10.30-12.35

 

 

 

PORADNIA GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZA W SKOPANIU

Barbara Grudzień-Furman

 

 

 

13.00-19.00

 

 

Małgorzata Wilk-Zębik

10.00-14.35

 

 

 

 

 

PORADNIA GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZA W MAJDANIE KRÓLEWSKIM

Andrzej Pyra

16.00-20.00

 

16.00-20.00

 

 

 

Małgorzata Wilk-Zębik

 

10.00-14.00

 

 

 

 

PORADNIA MEDYCYNY PRACY

Bogdan Kuczyński

11.00-13.30

 

12.00-14.00

 

 

 

Małgorzata Korczyńska

 

 

 

15.00-16.00

 

 

PORADNIA REHABILITACYJNA

Beata Lipska

 

 

 

10.45-14.45

 

 

Lech Kruk

 

 

14.35-17.05

 

12.35-15.35

 

ZESPÓŁ LECZENIA ŚRODOWISKOWEGO

Jan Rość

 

 

09.50-14.35

 

 

 

Ewa Wójtowicz

08.00-13.00

 

 

 

 

 

Urszula Kłosowska terapeuta

 

 

07.00-16.30

 

 

 

Katarzyna Kwiecińska

13.00-19.00

 

7.00-11.00 i 16.00 - 18.30

 7.00-11.00 i 16.00-18.30

 

PORADNIA ZDROWIA PSYCHICZNEGO

Marek Gronkowski

 

 

 

 

10.30-16.30

 

Krystyna Szula

13.00-18.30

 

13.00-18.30

 

 

 

Ewa Wójtowicz

 

 

09.00-13.00

 

09.00-15.00

 

Jan Rość

 

 

 

08.00-10.50

 

 

Joanna Lubera-Grazda

 

07.00-14.35

 

 

 

 

Magdalena Murek - psycholog

11.00-18.00

11.00-18.00

10.00-15.00

 

 

Małgorzata Peszt-Lesiczka psychoterapeuta

 

 

 

15.00-18.00

 

 

PORADNIA LECZENIA UZALEŻNIEŃ

Krystyna Szula

12.00-13.00

 

18.30-19.30

 

 

 

Małgorzata Tomczyk psychoterapeuta

 

 

09.35-14.35

 

 

 

Adam Powęzka psychoterapeuta

 

15.00-20.00

 

 

 

 

Justyna Dunal-Strojewska psychoterapeuta

 

 

 

15.00-20.00

 

 

PORADNIA DOMOWEGO LECZENIA TLENEM

Renata Gajek

 

12.30-13.30

12.30-13.30

 

09.00-10.00