Zaznacz stronę

Godziny Pracy Lekarzy w Poradniach Specjalistycznych

UWAGA! Do Poradni Specjalistycznych przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1A i w budynku nr 2 przy ul. Kościuszki, pacjenci będą rejestrowani na indywidualne wizyty do lekarzy , ale istnieje w dalszym ciągu możliwość korzystania z Teleporad.

 

NUMERY TELEFONICZNE REJESTRACJI ZESPOŁU PORADNI SPECJALISTYCZNYCH w SPZZOZ w NOWEJ DĘBIE:

15 846 26 51 wew. 161 oraz wew. 228

 

GODZINY PRACY LEKARZY / PSYCHOLOGÓW / PSYCHOTERAPEUTÓW W PORADNIACH SPECJALISTYCZNYCH

ważny od 01.09.2022

PORADNIA URAZOWO-ORTOPEDYCZNA
Imię i nazwisko poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
Lek. med. Tomasz Chmielewski15.00-19.00
Lek. med. Piotr Muniak15.00-19.0008.00-14.00
Lek. med. Wojciech Surmacz15.00-19.00
Lek. med. Tomasz Wejman14.00-17.00
PORADNIA CHIRURGII OGÓLNEJ
Imię i nazwisko poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
Lek. med. Wojciech Parcheta08.00-10.50
Lek. med. Łukasz Wąsik10.30-14.30
Lek. med. Lesław Portas15.30-19.30
Lek. med. Tomasz Stąpor11.00-13.00
Lek. med. Katarzyna Sławek15.00-19.00
Lek. med. Ewelina Paterak09.30-10.30
PORADNIA UROLOGICZNA
Imię i nazwisko poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
Lek. med. Marcin Kryczko15.00-19.00
Lek. med. Łukasz Futyma16.00-20.0016.00-20.00
PORADNIA GASTROENTEROLOGICZNA
Imię i nazwisko poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
Dr. n. med. Roman Zawadzki12.00-14.3012.00-14.30
PORADNIA DIABETOLOGICZNA
Imię i nazwisko poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
Lek. med. Ewa Gronkowska10.00-14.0012.00-16.00
Lek. med. Ewa Struk-Józefczuk08.00-13.00
PORADNIA NEUROLOGICZNA
Imię i nazwisko poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
Lek. med. Lech Kruk07.00-11.0008.00-12.0015.35-19.35
Lek. med. Anna Chorzępa14.00-19.00
PORADNIA GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC
Imię i nazwisko poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
Lek. med. Alicja Jędraszek14.45-19.45
Lek. med. Renata Gajek09.30-11.3014.35-18.00
Lek. med. Beata Moliszewska08.00-09.0009.30-10.3008.30-09.30
Lek. med. Małgorzata Kołodziej-Sarzyńska10.30-12.30
Lek. med. Olena Poshtar 10.00-14.30
PORADNIA NEONATOLOGICZNA
Imię i nazwisko poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
Lek. med. Renata Pyra10.00-14.3510.30-14.3510.30-14.35
 PORADNIALAKTACYJNA 
Imię i nazwiskoponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
Wyznaczony specjalista07.30-09.3007.30-09.3010.00-12.0010.00-12.0007.30-09.30
PORADNIA REUMATOLOGICZNA
Imię i nazwisko poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
Dr. n. med. Andrzej Polak15.00-19.0007.00-11.00
PORADNIA DERMATOLOGICZNA
Imię i nazwisko poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
Lek. med. Barbara Paciura15.00-19.0008.00-14.00
PORADNIA KARDIOLOGICZNA
Imię i nazwisko poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota

Lek. med. Wojciech Gnyp

(w drugi i czwarty piątek miesiąca)

08.00-13.00
PORADNIA GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZA W NOWEJ DĘBIE
Imię i nazwisko poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
Lek. med. Małgorzata Wilk-Zębik 7.00-11.00 07.00-11.00
Lek. med. Aneta Kowalska8.00-10.00

(od 20.10.2022)

Lek. med. Barbara Grudzień-Furman12.30-14.3012.30-14.3012.30-14.00
Lek. med. Łukasz Kowalski10.00-12.00
Lek. med. Andrzej Pyra14.30-17.00
PORADNIA MEDYCYNY PRACY
Imię i nazwisko poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
Lek. med. Ewa Struk-Józefczuk14.00-16.00
Lek. med. Rafał Czuj08.30-10.30 
PORADNIA REHABILITACYJNA
Imię i nazwisko poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
Lek. med. Beata Lipska10.45-14.45
Lek. med. Lech Kruk14.35-17.0512.35-15.35
ZESPÓŁ LECZENIA ŚRODOWISKOWEGO
Imię i nazwisko poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
Lek. med. Jan Rośćpraca w środowisku  tel. kontaktowy 696  949  477
Lek. med. Ewa Wójtowiczpraca w środowisku  tel. kontaktowy 696  949  477
Lek. Jagoda Zajączkowskapraca w środowisku  tel. kontaktowy 696  949  477
Urszula Kłosowska – terapeuta środowiskowy – pielęgniarkapraca w środowisku  tel. kontaktowy 696  949  477
Katarzyna Kwiecińska – psychologpraca w środowisku  tel. kontaktowy 696  949  477
Monika Majka – psychologpraca w środowisku  tel. kontaktowy 696  949  47
Grzegorz Niezgoda – terapeuta środowiskowypraca w środowisku  tel. kontaktowy 696  949  477
PORADNIA ZDROWIA PSYCHICZNEGO
Imię i nazwisko poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
Dr. n. med. Marek Gronkowski08.00-10.30
Lek. med. Krystyna Szula13.00-18.3013.00-17.30
Lek. med. Ewa Wójtowicz09.00-13.0009.00-15.00
Lek. med. Jan Rość08.00-10.50
Ida Ciszek – psycholog07.00-14.3507.00-14.3507.00-14.3507.00-14.3507.00-14.35
Anna Tokarska – psycholog11.00-18.0007.00-10.0011.00-18.0007.00-17.0011.00-18.00
Magdalena Szpyt – psycholog14.00-18.0015.00-18.00
Monika Majka – psycholog07.00-12.0007.00-14.3512.00-14.35
Adam Powęzka – psychoterapeuta11.00-15.00
Małgorzata Kozioł – psycholog psychoterapeuta07-00-09.00
PORADNIA LECZENIA UZALEŻNIEŃ
Imię i nazwisko poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
Lek. med. Krystyna Szula12.00-13.0017.30-18.30
Małgorzata Tomczyk – psychoterapeuta09.35-14.35
Adam Powęzka – psychoterapeuta15.00-20.00
Justyna Dunal-Strojewska – psychoterapeuta15.00-20.00
PORADNIA ZDROWIA PSYCHICZNEGO DLA DZIECI
Imię i nazwisko poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
Lek. med. Krystyna Szula 07.00-9.0007.00-13.00 07.00-14.35

(w każdą drugą sobotę miesiąca po wcześniejszej rejestracji)

Lek. med.  Marta Stąpor 08.00-09.00 13.00-14.0014.30-19.15  
Katarzyna Kwiecińska – psycholog14.00-17.00 
Anna Tokarska – psycholog09.00-14.00 
Katarzyna Kopeć – psychoterapeuta 09.00-14.00 
Dagmara Pietrzak-Hołub – psycholog 08.00 – 14.00

(w każdą trzecią sobotę miesiąca po wcześniejszej rejestracji)

PORADNIA DOMOWEGO LECZENIA TLENEM
Imię i nazwisko poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
Lek. med. Renata Gajek12.30-13.3012.30-13.3009.00-10.00

 

Zespół Poradni Specjalistycznych tworzą niżej wymienione poradnie specjalistyczne oraz gabinety rehabilitacji ambulatoryjnej:

  • Poradnia Ginekologiczno-Położnicza w Nowej Dębie
  • Poradnia Chirurgii Ogólnej
  • Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
  • Poradnia Reumatologiczna
  • Poradnia Urologiczna
  • Poradnia Diabetologiczna
  • Poradnia Gruźlicy i Chorób Płuc
  • Poradnia Gastroenterologiczna
  • Poradnia Kardiologiczna
  • Poradnia Dermatologiczna
  • Poradnia Medycyny Pracy
  • Poradnia Neonatologiczna
  • Poradnia Neurologiczna
  • Poradnia Gruźlicy i Chorób Płuc dla Dzieci
  • Poradnia Leczenia Uzależnień
  • Poradnia  Psychiatryczna dla  Dzieci (tel. 15 846-05-15 czynny w godzinach pracy lekarzy psychiatrów)

 

Pielęgniarka Koordynująca Poradni Specjalistycznych: mgr Urszula Bereska,  tel. 15-846-26-51 wew. 199

Poradnie Centrum Zdrowia Psychicznego

  • Poradnia Zdrowia Psychicznego
  • Poradnia Psychologiczna
  • Zespół Leczenia Środowiskowego

Inne Poradnie

  • Poradnia Domowego Leczenia Tlenem
  • Dział Fizjoterapii z gabinetami fizykoterapii, kinezyterapii, wodolecznictwa, masażu suchego