Zaznacz stronę

Godziny Pracy Poradni Specjalistycznych

Zespół Poradni Specjalistycznych tworzą niżej wymienione poradnie specjalistyczne oraz gabinety rehabilitacji ambulatoryjnej:

  • Poradnia Ginekologiczno-Położnicza, tel. 15-846-26-51 wew. 170
  • Poradnia Ginekologiczno-Położnicza w Majdanie Królewskim, tel. 15-847-10-10, 604-290-132
  • Poradnia Ginekologiczno-Położnicza w Skopaniu, tel. 15-812-22-34
  • Poradnia Chirurgii Ogólnej, tel. 15-846-26-51 wew. 161, 228
  • Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej, tel. 15-846-26-51 wew. 161, 228
  • Poradnia Reumatologiczna, tel. 15-846-26-51 wew. 161, 228
  • Poradnia Urologiczna, tel.15-846-26-51 wew. 161, 228
  • Poradnia Diabetologiczna, tel. 15-846-26-51 wew. 161, 228
  • Poradnia Kardiologiczna, tel. 15-846-26-51 wew. 161, 228
  • Poradnia Gruźlicy i Chorób Płuc, tel. 15-846-26-51 wew. 161, 228
  • Poradnia Gastroenterologiczna, tel. 15-846-26-51 wew. 161, 228
  • Poradnia Medycyny Pracy, tel. 15-846-26-51 wew. 199
  • Poradnia Neonatologiczna, tel. 15-846-26-51 wew. 111
  • Poradnia Neurologiczna, tel. 15-846-26-51 wew. 161, 228
  • Poradnia Gruźlicy i Chorób Płuc dla Dzieci, tel. 15-846-26-51 wew. 125
  • Poradnia Zdrowia Psychicznego, tel. 15-846-26-51 wew. 148
  • Poradnia Leczenia Uzależnień, tel. 15-846-26-51 wew. 148
  • Poradnia Psychologiczna, tel. 15-846-26-51 wew. 148
  • Zespół Leczenia Środowiskowego , tel. 15-846-26-51 wew. 178
  • Poradnia Domowego Leczenia Tlenem, tel. 15-846-26-51 wew. 161, 228
  • Dział Fizjoterapii z gabinetami fizykoterapii, kinezyterapii, wodolecznictwa, masażu suchego,  tel. 15 846-20-92

 

Pielęgniarka Koordynująca Poradni Specjalistycznych: mgr Urszula Bereska,  tel. 15-846-26-51 wew. 199

GODZINY PRACY PORADNI SPECJALISTYCZNYCH (wersja pdf)

Godziny Pracy Poradni Specjalistycznych

PoradniaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
Gastroenterologiczna10.30-14.3012.00-16.0010.00-14.35
Diabetologiczna10.00-14.0014.00-18.0008.00-13.00
Kardiologiczna07.30-11.3007.30-11.3014.40-18.40
Neurologiczna10.00-19.0008.00-12.0015.35-19.35
Gruźlicy i Chorób Płuc08.00-09.0009.30-19.4508.30-10.3012.00-14.00
Neonatologiczna10.00-14.0014.00-18.0010.00-14.00
Reumatologiczna14.00-18.0007.00-11.0007.30-10.30
Ginekologiczno-

Położnicza

Nowa Dęba12.35-14.3512.00-14.3010.30-14.3510.00-14.3513.00-18.00
Skopanie10.00-14.3413.00-19.00
Majdan Król.16.00-20.0010.00-14.0016.00-20.00
Chirurgii Ogólnej08.00-14.3010.30-14.3008.00-14.0009.00-19.3009.00-14.00
Urologiczna16.00-20.0016.00-20.00 15.00-19.0011.00-13.00
Urazowo-Ortopedyczna08.00-12.0008.00-13.0015.30-19.30
Medycyny Pracy11.00-13.3012.00-14.00
Rehabilitacyjna14.35-17.0510.45-14.4512.35-15.35
Zespół Leczenia Środowiskowego07.00-15.3007.00-16.3007.00-15.30
Poradnia Zdrowia Psychicznego13.00-18.3007.00-14.3507.00-18.3009.00-16.30
Poradnia Leczenia Uzależnień12.00-13.0009.35-14.35 18.30-19.30 15.00-20.00
Poradnia Domowego Leczenia Tlenem12.30-13.3012.30-13.3009.00-10.00